Romans, który musisz przeczytać.

Książki typu romans do kupienia online nadal cieszą się niesłabnącą popularnością wśród czytelniczek w różnym wieku. Pozwalają się zrelaksować, poznać niezwykłą historię miłosną i udowadniają, że są uczucia, dzięki którym świat jest piękniejszy. Co zatem warto przeczytać? 

Danka Braun i jej niezwykłe opowieści o miłości, namiętności. 

Danka Braun doskonale odnajduje się w pisaniu książek romansów. Jej saga o rodzinie Orłowskich zyskała rzesze czytelniczek zafascynowanych skomplikowaną relacją Roberta i jego żony. Polecam najnowszą, osobną powieść Danki Braun ” Brat mojego męża”. Główną bohaterką książki jest Diana, która właśnie straciła ukochanego męża Pawła. Pogrążona w żałobie nie dostrzega tego, co dzieje się dookoła. Do Polski wraca brat bliźniak jej męża – Piotr. Diana nie poznała go wcześniej. Jest porażona łudzącym podobieństwem do zmarłego. Pomiędzy parą zaczyna iskrzyć, choć kobieta początkowo nie pozwoli sobie na żadne uczucie. Bo czy można pokochać brata zmarłego męża? 

Inna kobieta, czyli zdrada z perspektywy żony i kochanki. 

Książką romansem można też nazwać ” Inną kobietę” Karoliny Głogowskiej i Katarzyny Troszczyńskiej. Głównym bohaterem powieści jest Borys Piotr. Poznajemy jego żonę Joannę i kochankę Adę. Jest to przewrotna, słodko- gorzka opowieść o trudach małżeństwa, rodzicielstwa, fascynacji inną kobietą, stagnacji w związku i świadomości, że prawdziwa miłość obroni się sama. Dwie kobiety i jeden mężczyzna. Zdrada ukazana z różnych perspektyw – zdradzającego męża, jego kochanki i żony. Kto w tej relacji ucierpi najbardziej? A kto zyska? Polecam, bo to historia dla każdej kobiety. Nie tylko ku przestrodze. I bogate tło społeczno- obyczajowe znane z ekranu telewizorów. 

Książki romanse to odskocznia od codzienności, ale też próba zrozumienia skomplikowanych relacji damsko- męskich. Warto od czasu do czasu sięgnąć po tego typu literaturę popularną. To czytadła nie tylko dla kobiet, choć do płci pięknej są głównie skierowane. Bo miłość zawsze będzie fascynowała. Niezależnie od czasów i okoliczności.